top of page

MIŁOŚC W CZASIE ZARAZY

OFERTA SPECJALNA COVID-19

ZAREZERWUJ SWÓJ TERMIN WESELA, A OTRZYMASZ OD NAS BONUS 500 ZŁ!!!

Jeśli w tym trudnym czasie musisz zaplanować swój wymarzony dzień, to jesteśmy dla Ciebie najlepszą ofertą na te trudne czasy. Dla wszystkich przyszłych Par Młodych, które zarezerwują termin wesela na rok 2020 lub 2021 w terminie 1 kwietnia 2020 do 30 czerwca 2020, przygotowaliśmy BONUS w kwocie 500 zł !!!

Ponadto wszelkie formalności załatwisz zdalnie, bez ryzykownego kontaktu. 

Co możemy dla Was zrobić?
Zobacz nasze video - ONLINE
Posłuchaj nasze demo audio - ONLINE
Kalkulacja cenowa - ONLINE
Podpisanie umowy - ONLINE
Co możecie zrobić dla siebie?
Sprawdź naszą dostępność, zarezerwuj swój termin wesela i posłuchaj nas na swojej imprezie - 100% LIVE !!!
ELEGANCKIE WESELE Z KLASĄ

Wesele to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka, a dobrze dobrany zespół to jeden z najważniejszych elementów, gwarantujący niezapomniane wrażenia oraz zadowolenie Pary Młodej i ich gości. Jeśli podobają się Wam nasze wykonania audio / video, a prezentowany repertuar jest zbieżny z Waszymi gustami muzycznymi, to jesteście w najlepszym miejscu, aby zarezerwować swój wymarzony zespół, na wymarzone Wesele z klasą!

Wiemy, że wesele to również bardzo duże przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego służymy Wam pomocą na każdym etapie naszej współpracy - od momentu podpisania umowy, poprzez skonstruowanie scenariusza, dobór atrakcji i naszą wspólną zabawę na sali bankietowej. Zlecając nam oprawę muzyczną swojego wesela macie pewność, że wykonania muzyczne będą na najwyższym poziomie, a nasza sceniczna energia udzieli się zaproszonym gościom, porywając ich na parkiet. Nasze doświadczenia artystyczne, zdobyte przez wiele lat podczas kilkuset występów o różnym charakterze, gwarantują muzyczny sukces Waszego wymarzonego wesela.

 

Sprawdź nasze materiały audio / video oraz prześlij formularz kontaktowy - sprawdzimy dostępność terminu i zupełnie niezobowiązująco prześlemy ofertę wraz z kalkulacją cenową. 

video
audio
Uzyskaj ofertę cenową
arrow&v

Dziękujemy za przesłanie!

Booking:

Paweł Baryczkowski

tel.: +48 793-552-645 sm@virtuoso.com.pl

oferta
bottom of page