top of page

NAJLEPSZY WYBÓR NA TWOJE WESELE

TYLKO KROK DZIELI CIĘ OD SPEŁNIENIA MUZYCZNYCH MARZEŃ 

Jeśli szukasz zespołu na swoje wesele, to jesteś w najlepszym miejscu, aby spełnić swoje muzyczne marzenia w tym wielkim dniu. 

Dlaczego my ? Bo jeśli chodzi o profesjonalna usługę muzyczną to nie uznajemy kompromisów.

Nasze atuty to:

  • kilkanaście lat doświadczenia i kilkaset zagranych imprez

  • zawodowi muzycy i profesjonalny sprzęt

  • indywidualne podejście do klienta

  • gramy wyłącznie na żywo - zawsze 100% Live!

SPRAWDŹ NAS !!!
ELEGANCKIE WESELE Z KLASĄ

Wesele to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka, a dobrze dobrany zespół to jeden z najważniejszych elementów, gwarantujący niezapomniane wrażenia oraz zadowolenie Pary Młodej i ich gości. Jeśli podobają się Wam nasze wykonania audio / video, to jesteście w najlepszym miejscu, aby zarezerwować swój wymarzony zespół, na wymarzone Wesele z klasą!

Wiemy, że wesele to również bardzo duże przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego służymy Wam pomocą na każdym etapie naszej współpracy - od momentu podpisania umowy, poprzez skonstruowanie scenariusza, dobór atrakcji i naszą wspólną zabawę na sali bankietowej. Zlecając nam oprawę muzyczną swojego wesela macie pewność, że wykonania muzyczne będą na najwyższym poziomie, a nasza sceniczna energia udzieli się zaproszonym gościom, porywając ich na parkiet. Nasze doświadczenia artystyczne, zdobyte przez wiele lat podczas kilkuset występów o różnym charakterze, gwarantują muzyczny sukces Waszego wesela.

 

Sprawdź nasze materiały audio / video oraz prześlij formularz kontaktowy - sprawdzimy dostępność terminu i zupełnie niezobowiązująco prześlemy ofertę wraz z kalkulacją cenową. 

video
audio

Booking:

Paweł Baryczkowski

tel.: +48 793-552-645 sm@virtuoso.com.pl

oferta
Sprawdź ofertę cenową

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page