top of page

RABAT 500 PLN!!!

OFERTA LIMITOWANA

ZAREZERWUJ SWÓJ TERMIN WESELA, A OTRZYMASZ OD NAS BONUS 500 ZŁ!!!

TA OFERTA WYGAŚNIE ZA:

Jeśli w tym trudnym czasie musisz zaplanować swój wymarzony dzień, to jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, a dodatkowo otrzymasz od nas PREZENT! Dla wszystkich przyszłych Par Młodych, które zarezerwują termin wesela na rok 2020 lub 2021 w terminie do 10 czerwca 2020, przygotowaliśmy BONUS w kwocie 500 zł !!!

Ponadto wszelkie formalności załatwisz zdalnie, bez ryzykownego kontaktu. 

Co możemy dla Was zrobić?
Zobacz nasze video - ONLINE
Posłuchaj nasze demo audio - ONLINE
Kalkulacja cenowa - ONLINE
Podpisanie umowy - ONLINE
Co możecie zrobić dla siebie?
Sprawdź naszą dostępność, zarezerwuj swój termin wesela i posłuchaj nas na swojej imprezie - 100% LIVE !!!
ELEGANCKIE WESELE Z KLASĄ

Wesele to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka, a dobrze dobrany zespół to jeden z najważniejszych elementów, gwarantujący niezapomniane wrażenia oraz zadowolenie Pary Młodej i ich gości. Jeśli podobają się Wam nasze wykonania audio / video, a prezentowany repertuar jest zbieżny z Waszymi gustami muzycznymi, to jesteście w najlepszym miejscu, aby zarezerwować swój wymarzony zespół, na wymarzone Wesele z klasą!

Wiemy, że wesele to również bardzo duże przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego służymy Wam pomocą na każdym etapie naszej współpracy - od momentu podpisania umowy, poprzez skonstruowanie scenariusza, dobór atrakcji i naszą wspólną zabawę na sali bankietowej. Zlecając nam oprawę muzyczną swojego wesela macie pewność, że wykonania muzyczne będą na najwyższym poziomie, a nasza sceniczna energia udzieli się zaproszonym gościom, porywając ich na parkiet. Nasze doświadczenia artystyczne, zdobyte przez wiele lat podczas kilkuset występów o różnym charakterze, gwarantują muzyczny sukces Waszego wymarzonego wesela.

 

Sprawdź nasze materiały audio / video oraz prześlij formularz kontaktowy - sprawdzimy dostępność terminu i zupełnie niezobowiązująco prześlemy ofertę wraz z kalkulacją cenową. 

video
audio

Booking:

Paweł Baryczkowski

tel.: +48 793-552-645 sm@virtuoso.com.pl

oferta
Sprawdź ofertę cenową

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page